Susitaikymo sakramentas

"Bažnyčia turi priešais akis žmogų – visą žmogiškąjį pasaulį, – sužeistą ir paliestą nuodėmės iki giliausių jo būties gelmių, tačiau sykiu kupiną nenumaldomo troškimo būti išlaisvintam iš nuodėmės ir, jei ypač jis yra krikščionis, žinantį, kad Atpirkimo galia jame ir pasaulyje veikia pietatis slėpinys, Viešpats Kristus."   (Šv. Jonas Paulius II)

Dievo Atleidimo patirtis padeda užgydyti visas sielos žaizdas ir padeda atsiverti Meilei, kuri įkvepia ir pažadina žmogų naujam gyvenimui. Gyvenimui, kuriame nėra vietos baimei, nerimui ar nuolatinėms abejonėms. Toji Dievo Gailestingumo patirtis pranoksta bet kokią žmogiškąją patirtį ir leidžia patirti beribę Dievo Meilę, kurioje nėra jokio išskaičiavimo ir pasmerkimo. Dievas visuomet dovanoja žmogui naują galimybę. Galimybę gyventi!

Kviečiame norinčius priimti Susitaikymo sakramentą ar tiesiog pasikalbėti su kunigu apie vidinius dalykus ar savo dvasinius ieškojimus užeiti į mūsų Sielovados centrą kuomet yra teikiamas Susitaikymo sakramentas (klausoma Išpažinčių).

SUSITAIKYMO SAKRAMENTAS TEIKIAMAS:

Sekmadienis      09.30  val.    ir  12.00  val.

Pirmadieniais             ---

Antradieniais        17.30   val.

Trečiadienis          17.30   val.

Ketvirtadienis       17.30   val.

Penktadienis        17.30   val.

Šeštadienis          09.30   val. 

Esant skubiam ir svarbiam poreikiui susitikti su kunigu dvasiniam pokalbiui galima ir kitu metu. Tik prašome tuomet susisiekti telefonu ir pasiderinti susitikimo laiką.

O tie, kurie norėtų atlikti viso gyvenimo išpažintį ar pasiruošti svarbiam gyvenimo įvykiui, prašome susitarti su kunigu iš anksto dėl ilgesnio asmeninio dvasinio pokalbio abipusiai patogiu metu.