Naujienos


Naujausias mūsų parapijos žinias kviečiame laikinai stebėti žemiau pateiktame parapijos facebook puslapyje:


Tikimės, kad artimiausiu metu pavyks naujienas sinchronizuoti  patrauklesniu formatu. :)2018 09 27 ketvirtadienis

KVIEČIAME VAIKUČIUS RUOŠTIS PIRMAJAI KOMUNIJAI

Jau šiais metais KVIEČIAME mūsų parapijos vaikučius, 9 metų ir vyresnius, ruoštis EUCHARISTIJOS IR SUSITAIKYMO SAKRAMENTAMS (Pirmajai Komunijai ir Išpažinčiai) arčiau namų - Vilniaus šv. Jono Pauliaus II-ojo parapijos Sielovados centre (Laisvės pr. 88, Vilnius (III aukštas)). 

Pasiruošimo susitikimai (pamokėlės) vyks lietuvių ir lenkų kalbomis mokslo metų metu (išskyrus vaikų atostogas) vieną kartą per savaitę po 45 min. ir Šventosios Mišios Sekmadienį. Pamokėles bus galima lankyti sekmadieniais ir daugumos tėvelių pageidaujamą darbo dieną.

PIRMASIS SUSITIKIMAS vyks š.m. rugsėjo 30 d. (sekmadienį):

Lietuvių kalba - 10.00 val. Šventosiose Mišiose ir po jų.

Lenkų kalba - 12.00 val. Šventosiose Mišiose ir po jų.

Prašome šiame susitikime dalyvauti vaikus ir jų tėvelius (globėjus), nes jame aptarsime visą pasiruošimo tvarką, derinsime daugumai patogiausius vaikų pamokėlių laikus.

Ateityje reikės pristatyti vaiko Krikšto liudijimą, bet jeigu vaikeliai dar nekrikštyti, prašome tėvelių (globėjų) apie tai jau pirmojo susirinkimo metu informuoti savo katechetę.

Apie pasiruošimą Sutvirtinimo sakramentui informuosime vėliau.


2018 09 22 šeštadienis

SVEIKINAME ATVYKUSĮ!

Sveikiname šiandien į Vilnių jau atvykusį popiežių Pranciškų! Lydime Šventąjį Tėvą malda, kad Šventoji Dvasia jį lydėtų ir mūsų širdis jo žodžiams atvertų, kad stiprintų mūsų viltį ir troškimą sekti Kristumi...


(Reuters/Scanpix nuotrauka demonstruojama iš interneto svetainės lrt.lt)

"Tai, kad čia piligrimystę po Baltijos šalis pradedu Lietuvoje, kuri, kaip mėgdavo sakyti šventasis Jonas Paulius II, yra „tyli karštos meilės tikėjimo laisvei liudytoja", mane be galo džiugina ir teikia vilties. (...)  Kiekvienai kartai tenka įsisąmoninti praeities sunkumus bei pasiekimus ir dabartyje pagerbti savo protėvių atminimą. Nežinome, kas bus rytoj, bet žinome, kad kiekviena karta privalo puoselėti ją subrandinusią sielą, padėjusią kiekvieną akistatą su skausmu ir neteisybe paversti galimybe. Tik taip šaknys, padėjusios subrandinti vaisius, kuriais mėgaujamės šiandien, išliks gyvybingos ir sveikos. O ši tauta iš tiesų turi tvirtą sielą, kuri jai padėjo nepalūžti ir nuolat kurti.“ 

(popiežius Pranciškus Vilniaus S.Daukanto aikštėje)

Kviečiame visus dalyvauti susitikimuose su popiežiumi Pranciškumi!

Visa VIZITO PROGRAMA yra pateikta interneto svetainėje popieziausvizitas.lt.

LAUKIAME JŪSŲ VISŲ!


2018 09 04 antradienis

AČIŪ!

Pagaliau! Pagaliau įvyko taip ilgai mūsų laukta parapijos šventė - šv. popiežiaus Jono Pauliaus II-ojo vizito Lietuvoje 25-mečio minėjimas, šio mūsų globėjo Kryžiaus pašventinimas ir Sielovados centro atidarymas. AČIŪ Jums visiems, brangieji, už tokį gausų apsilankymą, už palaikymą, už gražius žodžius ir palinkėjimus. AČIŪ vyskupams ir broliams kunigams už Šv. Mišių Auką. AČIŪ Arkivyskupui Gintarui Grušui už Kryžiaus, Sielovados centro ir jame esančios Švč. Sakramento koplytėlės pašventinimą, už didžiulę pagalbą ir palaikymą visuose parapijos kūrimosi darbuose. AČIŪ vyskupui Dariui Trijoniui už nuolatinį palydėjimą, už patarimus ir dėmesį. AČIŪ "Naujam Kraujui" už nuostabų šlovinimą Šv. Mišių metu ir pal.J.Matulaičio parapijos chorui už gražias giesmes. AČIŪ Vilniaus miesto savivaldybei už galimybę įgyvendinti idėjas greičiau. Didelis AČIŪ visoms ir visiems talkininkams, be kurių ši šventė nebūtų įvykusi: Audriui, Jelenai, Renatai, Algirdui, Aurelijai, Rasai ir Kęstučiui, Danguolei, Irinai, Raivarai, Rimantui, Edvardui, tikybos mokytojoms, skaitovėms bei giesmininkėms ir visiems kitiems. Te Viešpats atlygina ir stiprina!

Kviečiame jau šį sekmadienį atvykti į Vilniaus šv. Jono Pauliaus II parapijos Sielovados centrą ir dalyvauti Šventosiose Mišiose:

10.00 val. lietuvių kalba ir 12.00 val. lenkų kalba.

Tiems kas pas mus dar nebuvo: kaip atvykti rasite ČIA. Laukiame Jūsų visų labai...

O svarbiausios praėjusios šventės akimirkos - Šventosios Mišios, Kryžiaus ir Sielovados centro pašventinimas, šv. Jono Pauliaus II-ojo prisiminimas - yra šiose Aldonos Katilienės nuotraukose. Gero žiūrėjimo!


2018 09 03 pirmadienis

ĮSIBĖGĖJAM...

 

Mūsų bendruomenės gyvenimas įsibėgėja ir pradeda reikštis labai konkrečiais darbais. Šiandien būsimos bažnyčios vietoje buvo pastatytas šv. Jono Pauliaus parapijos Kryžius, įsibėgėjo Sielovados centro paruošimo rytdienos šventei darbai. 

AČIŪ labai labai visiems talkininkams.

 O visų laukiame rytdienos šventėje - rugsėjo 4 d. (antradienį) minėsime šv. Jono Pauliaus vizito Lietuvoje 25-metį ir mūsų parapijos bendruomenės gyvenimo pradžią. Tegu 6v. Jono Pauliaus II-ojo globa ir pagalba mus visur bei visada telydi!

Apie tai plačiau skaitykite ČIA.


2018 09 02 sekmadienis

PASTEBĖJO :)

Dėkojame, kad mūsų žinią pastebėjote... Viliamės, kad ji palies daugelio širdis ir paskatins prisiminti šv. Jono Pauliaus II vizitą Lietuvoje, padėkoti Jam už paramą mūsų Tėvynei tuo svarbiu metu ir melsti šventojo užtarimo visiems žmonėms.

VILNENSIS.lt   http://www.vilnensis.lt/sv-jono-pauliaus-ii-apsilankyma-iamzins-jo-vardo-baznycia-vilniuje/

DELFI.lt   https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/sv-jono-pauliaus-ii-apsilankyma-iamzins-jo-vardo-baznycia-vilniuje.d?id=78956183

LRYTAS.lt   https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2018/09/01/news/sv-jono-pauliaus-ii-apsilankyma-iamzins-jo-vardo-baznycia-vilniuje-7425623/

Dėkojame ir tiems, kurie mūsų šventę pastebėjote mums dar to nepastebėjus. :)